پایگاه اطلاع رسانی مسجد دانشگاه آزاد اسلامی کهکیلوئیه و بویر احمد


اخبار
شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨
 


شماره خبر :٤٥٧٤٣١
تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ١٣ مهر ١٣٩٤ ا ١٠:٥٣

آغار ثبت‌نام ازدواج دانشجویی
ثبت‌نام ازدواج دانشجویی از 11 مهر ماه آغاز شد

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج؛حجت الاسلام و المسلمین هاشمی پور مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاههای آزاد استان از شروع ثبت نام ازدواج دانشجویی خبر داد.

هاشمی پور گفت: متقاضیان ثبت نام ازدواج دانشجویی تا 30 مهر ماه مهلت دارنند تا از طریق سامانه ثبت‌نام ازدواج دانشجویی نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

در ادامه وی شرایط ثبت نام را بیان کردند و گفتند: تاریخ عقد مجاز جهت ثبت نام اولیه 1393/07/01 تا 1394/07/01 است و در مواردی که هر دو زوج دانشجو هستند، فقط یکی از آنها به عنوان داوطلب اصلی ثبت نام نماید.

دانشجویان پس از ثبت نام باید مدارک لازم را (رونوشت و اصل عقدنامه، شناسنامه، کارت ملی و کارت دانشجویی خود) جهت تائید به دفتر نهاد دانشگاه ارائه نمایند.

ایشان در پایان ضمن آرزوی خوشبختی برای زوجهای جوان به بسته های آموزشی این دوره اشاره کردند که شامل سه بسته آموزشی می باشد که به شرح ذیل به دانشجویان متقاضی تعلق خواهد گرفت که بسته شماره یک قبل از اعزام به سفر مشهد مقدس و از طریق مرکز آموزش مجازی نهاد، بسته شماره 2 در زمان حضور در مشهد مقدس و درقالب کارگاههای آموزشی و بسته شماره 3 پس از پایان سفر و از طریق مرکز آموزش مجازی نهاد ارایه می‌شود.

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید.


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج